Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пръчки за всеки и повсяко време

Go down 
+6
На Дявола внучката
Клеър Бенет
The secret of the live
Джун Песър
Кристофър Могър
Проф. Алис Калън
10 posters
АвторСъобщение
Проф. Алис Калън
Директор и учител по Трансфигурация
Директор и учител по Трансфигурация
Проф. Алис Калън


Име на героя : Алис Калън
Местожителство на героя : Хогуортс
Години : 30
Репутация : 0
Брой мнения : 40

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeНед Май 03, 2009 4:01 am

Мис Руина Огдън
косъм от вийла, палисандрово дърво, 25см, неогъваема, добра за природни магии – 20 галеона Пръчки за всеки и повсяко време 92221519
косъм от опашката на върколак, череша, 26см, добра за ефирни магии – 25 галеона

косъм от сибирски дракон, черница, добра за напарателни магии – 30 галеона

махагон, 28см, еластична, перфектна за трансфигурация, косъм от еднорог - 20 галеона
перо от феникс, бодлива зеленика, 35см, много добра за черни магии – 25 галеона

Пръчки за всеки и повсяко време 73468813
Пръчки за всеки и повсяко време 79702826

Пръчки за всеки и повсяко време Mahogany2
Пръчки за всеки и повсяко време 2tone1
Пръчки за всеки и повсяко време Witchwand1
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/geri4kata
Проф. Алис Калън
Директор и учител по Трансфигурация
Директор и учител по Трансфигурация
Проф. Алис Калън


Име на героя : Алис Калън
Местожителство на героя : Хогуортс
Години : 30
Репутация : 0
Брой мнения : 40

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: ето и още   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeНед Май 03, 2009 11:40 pm

Пръчки за всеки и повсяко време 857085m Пръчки за всеки и повсяко време 860635m Пръчки за всеки и повсяко време 857120m Пръчки за всеки и повсяко време 3274546m Пръчки за всеки и повсяко време 3274555m Пръчки за всеки и повсяко време 3274556m Пръчки за всеки и повсяко време Ebonyproduct700 Пръчки за всеки и повсяко време Img10371903702 Пръчки за всеки и повсяко време Img10371903706 Пръчки за всеки и повсяко време Img10371903707 Пръчки за всеки и повсяко време Img10371917601 Пръчки за всеки и повсяко време Img10373885081 Пръчки за всеки и повсяко време Img10373885138 Пръчки за всеки и повсяко време Img10373885157 Пръчки за всеки и повсяко време Img10374061185 Пръчки за всеки и повсяко време Img10374383943 Пръчки за всеки и повсяко време Snapeswand Пръчки за всеки и повсяко време Snapewand Пръчки за всеки и повсяко време Walnutebony605215 I love you
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/geri4kata
Кристофър Могър

Кристофър Могър


Име на героя : учител по защита срещу черните изкуства
Местожителство на героя : Хогуортс
Години : 38
Репутация : 0
Брой мнения : 20

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeСря Май 06, 2009 11:39 pm

може ли тази пръчка.
перо от феникс, бодлива зеленика, 35см, много добра за черни магии – 25 галеона
Върнете се в началото Go down
Проф. Алис Калън
Директор и учител по Трансфигурация
Директор и учител по Трансфигурация
Проф. Алис Калън


Име на героя : Алис Калън
Местожителство на героя : Хогуортс
Години : 30
Репутация : 0
Брой мнения : 40

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeСря Май 06, 2009 11:49 pm

Разбира се . Заповядай Пръчки за всеки и повсяко време 19496340
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/geri4kata
Кристофър Могър

Кристофър Могър


Име на героя : учител по защита срещу черните изкуства
Местожителство на героя : Хогуортс
Години : 38
Репутация : 0
Брой мнения : 20

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeЧет Май 07, 2009 12:20 am

Благодаря Exclamation
Върнете се в началото Go down
Джун Песър
Грифиндор
Грифиндор
Джун Песър


Име на героя : Хари Потър маниячка и Здрачохоличка
Местожителство на героя : In YoUr DrEaMs
Години : 27
Репутация : 0
Курс : Първи курс
Брой мнения : 17

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeСъб Май 23, 2009 3:43 am

Може ли да си купя тази пръчка
махагон, 28см, еластична, перфектна за трансфигурация, косъм от еднорог - 20 галеона
Върнете се в началото Go down
Проф. Алис Калън
Директор и учител по Трансфигурация
Директор и учител по Трансфигурация
Проф. Алис Калън


Име на героя : Алис Калън
Местожителство на героя : Хогуортс
Години : 30
Репутация : 0
Брой мнения : 40

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeПон Май 25, 2009 1:00 am

Разбира се заповядай тя е идеална за теб
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/geri4kata
Джун Песър
Грифиндор
Грифиндор
Джун Песър


Име на героя : Хари Потър маниячка и Здрачохоличка
Местожителство на героя : In YoUr DrEaMs
Години : 27
Репутация : 0
Курс : Първи курс
Брой мнения : 17

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:00 am

Благодаря
Върнете се в началото Go down
The secret of the live
Префект на Слидерин
Префект на Слидерин
The secret of the live


Име на героя : Серпент Лонг
Местожителство на героя : В магическият Пловдив!
Репутация : -2
Курс : Втори курс
Брой мнения : 76

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeСъб Май 30, 2009 11:31 pm

30 сантиметровата ми пръчка с косъм от коса на русалка, от дъб не е налична в магазина на улица Диагон-али и е купена от магазин за български магически пръчки!Моята е добра за феерични магиии(красиви), с които да се изфукам!
Цена:50 галеона!
Върнете се в началото Go down
Клеър Бенет
Слидерин
Слидерин
Клеър Бенет


Име на героя : Клеър Бенет
Местожителство на героя : Някъде в нищото
Години : 31
Репутация : 0
Курс : Първи курс
Брой мнения : 9

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeПон Юли 06, 2009 3:16 pm

Тук трябваше да е последната ми спирка, оставих си най-забавната част за накрая. Бутнах вратата и се усмихнах, но този път искрено. Влзох вътре, а стария Оливандър ме посрещна с широка усмивка, когато бях достатъчно близо за да го чувам той заговори.
- Мило момиче, вече знам перфектната пръчка за теб. Помня майка ти, пръчката и беше от
махагон, 28см, еластична, перфектна за трансфигурация, с косъм от еднорог, в момента в който я хвана по всичко си личеше, че е нейната. - каза възрастния мъж, а аз леко ахнах от удивление.
Той извади пръчката и ми я подаде, аз я размахах леко, а от върха и излезнаха няколко червени искри.
- Казах ти, перфектната за теб и точно като на майка си! - усмихна се той.
- Колко ви дължа? - попитах го аз с нестихваща усмивка.
- 20 галеона, мила. И да пратиш поздрави на майка си, беше фантастично момиче. - отвъна ми той.
Сложих галеоните на плота и тръгнах към вратата.
- Довиждане! - извиках аз преди да изляза.
Върнете се в началото Go down
http://theforks.forumotion.com/
На Дявола внучката

На Дявола внучката


Име на героя : Венера Лонг
Репутация : -1
Курс : Първи курс
Брой мнения : 25

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeЧет Юли 09, 2009 1:14 pm

Има ли тази пръчка:
Махагон, с косъм от опашката на грифон и люспа от тялото му...С дължина 32,4 см...
Тя струваше 50 галеона защото трудно се всима косъма от грифон!
Пръчката е много добра във отбранителните магиий!
Върнете се в началото Go down
~teditooo~
Хафълпаф
Хафълпаф



Име на героя : Ренесме Грийн
Репутация : -3
Брой мнения : 55

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 2:43 am

Розали влезе в поредния магазин и застана уплашена до вратата. affraid В магазина имаше толкова много рафтове само с магически пръчки. Тя се приближи до продавача.
-Добър ден! Трябва да си купя пръчка!
-Аааа, здравей момиче! Сега ще изпробваме някоя.... - рече старецът и отиде да извади една кутийка.
Розали се уплаши да не се срути целият рафт.
-Ето, пробвай тази. - каза той и подаде пръчката. - Трябва просто да замахнеш с ръка.
Розали направи плавно движение и пръчката остави искряща следа.
-Дааа, тази е идеална! Косъм от вийла, палисандрово дърво, 25см, неогъваема, добра за природни магии. - почеса се по брадата и добави - Това ще е 25 галеона момиче.
-Добре, заповядайте! - подаде тя парите.
-Благодаря...Довиждане.
-Довиждане!
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли-Потър
Префект на Грифиндор
Префект на Грифиндор
Джини Уизли-Потър


Име на героя : Джини Уизли-Потър
Местожителство на героя : Хралупата
Години : 29
Репутация : 0
Курс : Първи курс
Брой мнения : 21

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 6:58 pm

-Добър ден търся си пръчка какво можете да ми предложите?
-Добър ден момиче..Ето пробвай тази само трябва да замахнеш..
Замахнах и пръчката образува наистина красиви дъги...
-Да това е пръчката..30 см..С перо от опашка на Феникс и дърво орех...Неподатлива добра за защитни заклинания..Ще струва 30 галеона..
-Много ви благодаря-усмихнах се и излязох преди да са ми казали довиждане...
Върнете се в началото Go down
~teditooo~
Хафълпаф
Хафълпаф



Име на героя : Ренесме Грийн
Репутация : -3
Брой мнения : 55

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeПон Авг 24, 2009 3:08 pm

Ренесме влезе в магазина заедно с майка си. Продавачът ги поздрави и попита каква пръчка ще искат.
-Трябва ми пръчка, която да е добра за ефирни магии. - момичето отговори.
-Така...ефирни магии значи. Тогава... - продавачът тръгна към един от рафтовете и извади третата кутийка, която не изглеждаше много голяма. - ...пробвай тази пръчка. - Той подаде пръчката на Ренесме и я упъти просто да замахне леко с нея. Момичето направи това и след пръчката остана златиста диря. - Да, тази е точно за теб - косъм от опашката на върколак, череша, 26 сантиметра. Заповядай. - Продавачът подаде на Ренесме кутийката с пръчката вътре. Майка й и момичето тръгнаха да излизат, когато продавачът ги спря.
-Извинете, а парите? - той попита майката намусено.
-Ааа, да, извинете, и аз как се заплеснах... Колко галеона струва?
-25. - мъжът отвърна троснато.
-Добре, заповядайте. - жената остави парите в ръката на продавача и заедно с дъщеря си излезе от магазина.
Върнете се в началото Go down
Клара Браун
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Клара Браун


Име на героя : Клара Браун
Местожителство на героя : Лондон
Години : 28
Репутация : 0
Курс : Първи курс
Брой мнения : 18

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeСря Сеп 30, 2009 3:31 am

Влязох в магазина заедно с майка ми. Това беше първият, от който щях да си купувам нещо. Двете почакаха малко, докато продавачът се появи. Най-сетне той дойде. Изглеждаше много съсухрен, но въпреки това с весел глас поздрави майка ми и мен.
-Добър ден! - отвърнах аз също така весело и добавих, че си търся пръчка. Разбира се, че си търсех, помислих си. Старецът изчезна за няколко минути сред рафтовете и след малко се върна с две кутийки в ръка. Той извади от едната магическа пръчка и ми я подаде. По инструкциите му замахнах с ръка, но нищо не се получи. Продавачът поклати глава, прибра пръчката в кутийката й и ми даде другата. Отново замахнах, този път с прекрасна златиста нишка, оставена след пръчката. Хареса ми как чувствам пръчката. Старецът се усмихна доволен и каза:
-34 сантиметра, гъвкава, от махагон, със сърцевина косъм от вийла. Идеалната за теб! - зарадвах се, че по-бързо си намерих нужната магическа пръчка. Бях чувала от други магьосници, че са търсили своята с часове.
Майка ми плати 30 галеона на продавача. Той ги прибра в едно чекмедже на бюрото си, което след това заключи с голям позлатен ключ и го прибра някъде. Двете с мама излязохме от магазина и се насочихме право към "Флориш и Блотс".
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Ричард Дейвис
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Ричард Дейвис


Име на героя : Ричард Дейвис
Местожителство на героя : Стара Загора
Години : 35
Репутация : 0
Курс : Първи курс
Брой мнения : 26

Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitimeНед Окт 11, 2009 10:15 pm

.Момечто се отправи към вторият магазин,откъдето трябваше да с икупи пръчка.Вече мисленно си беше пожелал определ ен тип и не се съмняваше,че тук ще намери така.Влезе безшумно във помещението и със бавни крачки се отправи към касата.Не чакаше много дълго и пред него се показа един възрастне продавач,който го посрещна много мило
-Добър ден,моето момче!-усмихна се приятелски към него и попита:Със какво мога да ти помогна?
-Търся си пръчка,която д а отговаря на моя характер-кратко обясни Ричард.
-Мисля,че имам подходяща пръчка за теб-отвърна госопдинът и пред него извади една доста хубава и изящна пръчка.Това е махагон, 28см, еластична, перфектна за трансфигурация, косъм от еднорог - 20 галеона
-Добре,взимам я-отвърна незабавно той и като плати,взе новата си придобвка и излезе от магазина във отлично настроение.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пръчки за всеки и повсяко време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пръчки за всеки и повсяко време   Пръчки за всеки и повсяко време I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пръчки за всеки и повсяко време
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: В Лондон... :: Диагон али-
Идете на: