Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Къщаата на Йорданови.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Диана Йорданова
Префект на Слидерин
Префект на Слидерин
Диана Йорданова


Име на героя : Диана Йорданова
Местожителство на героя : хосмийд
Репутация : 2
Курс : Втори курс
Брой мнения : 71

Къщаата на Йорданови. Empty
ПисанеЗаглавие: Къщаата на Йорданови.   Къщаата на Йорданови. I_icon_minitimeСъб Юни 13, 2009 7:02 pm

Къщаата на Йорданови. House-7
Това е къщата ни. Вътре влизат уж смели мъгъъли обаче бягат защото на вратата има капан.


Последната промяна е направена от Диана Йорданова на Чет Юли 09, 2009 2:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Диана Йорданова
Префект на Слидерин
Префект на Слидерин
Диана Йорданова


Име на героя : Диана Йорданова
Местожителство на героя : хосмийд
Репутация : 2
Курс : Втори курс
Брой мнения : 71

Къщаата на Йорданови. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщаата на Йорданови.   Къщаата на Йорданови. I_icon_minitimeНед Юни 21, 2009 1:53 am

Един ден Диана стана в 1 ч. на обяд. Нямаше представа за времето. Слезе долу да закуси.
Майка и я нямаше - баща и също. В този момент от стаята и се чу трясък тя се качи веднага горе. В стъклото се беше разбила сова. Диана погледна. Отвори прозореца и я сложи на бюрото си.
- Дрънкало ли ми носиш?
Совата кимна. Диана взе списанието и затърси пари по шкафовете.
- Ето.
Совата излетя. Диана слезе долу и погледна часовника беше гладна. Отвори хладилника. Там имаше само Бекон. Тя го взе изяде го и се качи горе. Отвори чекмеджето. до леглото си. От там извади малка книжка с сива корица. Бела - нейна приятелка от Рейвънклоу и я бе подарила за рожденния ден. Тя погледна книгата. Мразеше да чета. Захвърли я на леглото и излезе навън по пижама. Тя падна на колене. Плачеше и се смееше. В този момент се чу силно пук. Появи се човек от министерството.
- Тук е станало убийство! Искаме да преровим къщата.
- Убийство ли? Ти да не си душевно болен?
- Не позволявам да ми се гов....
- И аз не позволявам да ми се влиза в къщата.
Тя затръшна вратата и се обади на майка си. Оплака се. И всичко се уточни.


Айде чао afro
Върнете се в началото Go down
Диана Йорданова
Префект на Слидерин
Префект на Слидерин
Диана Йорданова


Име на героя : Диана Йорданова
Местожителство на героя : хосмийд
Репутация : 2
Курс : Втори курс
Брой мнения : 71

Къщаата на Йорданови. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщаата на Йорданови.   Къщаата на Йорданови. I_icon_minitimeНед Юни 21, 2009 2:00 am

Къщаата на Йорданови. 2173_big
мойта стая

Къщаата на Йорданови. 194_big
дивана в кухнята
Върнете се в началото Go down
Диана Йорданова
Префект на Слидерин
Префект на Слидерин
Диана Йорданова


Име на героя : Диана Йорданова
Местожителство на героя : хосмийд
Репутация : 2
Курс : Втори курс
Брой мнения : 71

Къщаата на Йорданови. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщаата на Йорданови.   Къщаата на Йорданови. I_icon_minitimeПон Юни 22, 2009 7:24 pm

На следващият ден Диана взе парче пергамент от тези които и бяха останали и започна да пише на проф. Уинзнор покана с новото си оранжево мастило
Здравейте! Изпращам ви това писмо с едно пауново перо тъй като знам, че ги харесвате и ви каня на гости у нас в сряда когато пожелаете. Ще ви чакам!

Диана

Диана взе още едно парче пергамент. Този път взе от черното си мастило, което бе купила в началото на предишната година.
Здравей, Бела! Как си изпращам ти подаръци - 2 паунови пера, учебника за тази година по вълшебство и едно сьо мастило. Моля те напиши ми някакъв отговор.

След това слезе в кухнята и предаде на баща си друг пакет да го предаде на братовчед и Тед. Тя се върна в стаята си. Мразеше да чете, но извади сивата книга която Бела и беше подарила и зачете.
Къщаата на Йорданови. Book-front
Върнете се в началото Go down
Диана Йорданова
Префект на Слидерин
Префект на Слидерин
Диана Йорданова


Име на героя : Диана Йорданова
Местожителство на героя : хосмийд
Репутация : 2
Курс : Втори курс
Брой мнения : 71

Къщаата на Йорданови. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщаата на Йорданови.   Къщаата на Йорданови. I_icon_minitimeСря Юни 24, 2009 3:42 am

Диана седеше в стаята си. В стаята долетяха сови. Пуснаха писмата и излязоха. От стаята. Диана взе първото. В него пишеше.
Здравей, Диана! Благодаря ти за подаръците.
Тук всичко е много добре. Вчера проф. Катлийн Уинзор ни беше нагости. Луиза
я беше поканила. Не само това, ами и Луиза ритна масичката и изцапа вещерската и роба. Ще ти препоръчам да не ме търсиш последните 8 дена. Ще имам малко работа и няма да съм вкъщи.

Ще ти пиша скоро: Бела



Тя се усмихна и взе другото.

Здравей, Диана.Пише ти Серпент Лонг.Току що си купих дом и реших да те поканя да гости.Къщата, пардон, замъка е голям и не се притеснявай къде ще се видим.Ако искаш може да преспиш у дома.Имам огромна гостна стая, пардон, няколко огромни гостни стаи... Надявам се да ти разрешат.Може да доведеш и твоята сестричка.Аз съм сам във замъка.Надявам се да видя твоята сестричка, за която ми разказваше.Благодаря за перото и гумата.Надявам се да дойдеш.Домът ми се намира извън страната.Излизаш от северния край на страната и след около 11 километра ще видиш завък.На него си пише Серпент Лонг.Приятен път!
от Серпент"


Отново се усмихна взе парче пергамент и оранжевото си мастило. Взе телефона си и пита майка и дали може да я пусне.
Здравей, Серпент! Непременно ще дойда, но незнам кога. Утре очаквам посещение от проф. Уинзор, но ако си съгласен за следобяд или вечерта щом казваш и с преспиване ще се радвам да дойда. Все още не знам кога ще пристигне тя, но предполагам че ще е сутринта.
Диана Very Happy
Върнете се в началото Go down
Диана Йорданова
Префект на Слидерин
Префект на Слидерин
Диана Йорданова


Име на героя : Диана Йорданова
Местожителство на героя : хосмийд
Репутация : 2
Курс : Втори курс
Брой мнения : 71

Къщаата на Йорданови. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщаата на Йорданови.   Къщаата на Йорданови. I_icon_minitimeСря Юни 24, 2009 2:37 pm

В кухнята прелетя сова. Диана я взе и отвори писмото. То беше от Серпент и пишеше:

Поздрави родителите си от мен, Диана.Благодари им че ти разрешиха и от мен, защото ще се радвам да се видим пак!Не е проблем да останеш колкото искаш.Може ли само да ме предупредиш ден преди да дойдеш?Към писмото ще добавя и снимка на дома си, пардон, замъка.
От Серпент Лонг


Тя се загледа към прозореца. Взе парче пергамент и написа:
Серпент, ако си съгласен да дойда утре. Стига да се разберем как. Това ще уточня вкъщи.
Ти как си? Днес посещението на проф. Уинзор се отложи. alien


Тя изпрати пимото и се загледа в синьото небе. transfiguration
Върнете се в началото Go down
Диана Йорданова
Префект на Слидерин
Префект на Слидерин
Диана Йорданова


Име на героя : Диана Йорданова
Местожителство на героя : хосмийд
Репутация : 2
Курс : Втори курс
Брой мнения : 71

Къщаата на Йорданови. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщаата на Йорданови.   Къщаата на Йорданови. I_icon_minitimeСря Юни 24, 2009 7:06 pm

Диана гледаше още малката си сестра. Тя не беше точно нейна сестра тъй като беше от друг баща, но нейният баща я беше приел като свое дете. Майка и беше в стаята и и гледаше през прозореца. Сова долетя през прозореца. Диана взе писмото. Очакваше да е от Серпент, но не беше сигурна. В него пишеше:


Благодаря, Диана!Надявам се по-скоро да се видим с теб, защото съм сам и нямам търпение.Смятам да организирам парти, но то ще е след срещата ни.Ще те поканя задължително!Благодари на родителите си отново, за проявеното разбиране.Идвай когато ти е одобно.Не се притеснявай.Бих искал да останеш по-дълго.Покажи писмото на родителите си и ги помоли да останеш повече!Не се притеснявай не ми създаваш проблеми.Очакавам те с нетърпение!
от Серпент Лонг


Тя показа писмото на майка си и тя и разреши да остане до другия ден следобед или ако не пречи на Серпент може да преспи още една вечер. Диана взе пергамент и написа:

Серпент, мама каза че разрешава да остана до другия следобед и ако не ти преча да остана и вечерта.

Тя изпрати писмото и прегърна сестричката си.
Върнете се в началото Go down
Диана Йорданова
Префект на Слидерин
Префект на Слидерин
Диана Йорданова


Име на героя : Диана Йорданова
Местожителство на героя : хосмийд
Репутация : 2
Курс : Втори курс
Брой мнения : 71

Къщаата на Йорданови. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщаата на Йорданови.   Къщаата на Йорданови. I_icon_minitimeСря Юни 24, 2009 9:14 pm

Писмото в отговор на Серпент пристигна и тя написа отговор.

Идвам! rendeer
От Диана
Върнете се в началото Go down
Диана Йорданова
Префект на Слидерин
Префект на Слидерин
Диана Йорданова


Име на героя : Диана Йорданова
Местожителство на героя : хосмийд
Репутация : 2
Курс : Втори курс
Брой мнения : 71

Къщаата на Йорданови. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщаата на Йорданови.   Къщаата на Йорданови. I_icon_minitimeСря Юли 01, 2009 3:30 pm

След посещението си у Серпент, тя беше много щастлива. Извика домашното си духче и му каза
да и донесе най - вкусните неща от хладилника. Той направи това и и донеса пълен човал с храна.
Диана си хапна до насита и взе пергамент и написа:

Здравейте! Поканата за гости си остава
и да знаете когато ви е удобно!

Диана



Тя сгъна писъмцето и го завърза за крачето на совата и го гледа докато той не се скри от погледа и. След това тя си легна и се замисли.
Върнете се в началото Go down
Диана Йорданова
Префект на Слидерин
Префект на Слидерин
Диана Йорданова


Име на героя : Диана Йорданова
Местожителство на героя : хосмийд
Репутация : 2
Курс : Втори курс
Брой мнения : 71

Къщаата на Йорданови. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщаата на Йорданови.   Къщаата на Йорданови. I_icon_minitimeВто Юли 07, 2009 7:35 pm

Диана беше малко болна последните дни но не се беше стигнало до Свети Мънго. Тя взе парче пергамент и написа:
Здравей, Серпент! Как си? Каня те нагости, когато можеш...надявам се да дойдешя!

Диана


Тя гледаше совата докато се скрие от погледа и после се замисли за учителите в Хогуортс и изведнъж заспа.
Върнете се в началото Go down
Диана Йорданова
Префект на Слидерин
Префект на Слидерин
Диана Йорданова


Име на героя : Диана Йорданова
Местожителство на героя : хосмийд
Репутация : 2
Курс : Втори курс
Брой мнения : 71

Къщаата на Йорданови. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщаата на Йорданови.   Къщаата на Йорданови. I_icon_minitimeЧет Юли 09, 2009 2:12 pm

"Здравей, Диана!Получих поканата ти.Аз съм свободен.Когато на теб ти е удобно мога да те посетя!
от Серпент"

Това писмо беше получила Диана сутринта. Сложи го на бюрото и си легна, но после реши да отговори.

Серпент ела когато искаш, но ако желаеш доведи и сестра си. Ще ви чакам!

Диана jocolor

След като го изпрати отиде да закуси. Майка и почистваше с магия. След като закуси отново отиде да си легне и зачака Серпент и сестра му.
Върнете се в началото Go down
На Дявола внучката

На Дявола внучката


Име на героя : Венера Лонг
Репутация : -1
Курс : Първи курс
Брой мнения : 25

Къщаата на Йорданови. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщаата на Йорданови.   Къщаата на Йорданови. I_icon_minitimeЧет Юли 09, 2009 2:55 pm

Диана Йорданова седеше на двора на дома си и чакаше Серпент и Венера.Тя чу лекичко *ТУП* и от пръстта наоколо се вдигна прах.Тя не знаеше какво е това защото Серпент и Венера бяха невидими от магията.Диана издади пръчката си и застана готова за нападение но щом Серпент отгърна мантията невидимка момичето каза:
-Ааа...Серпент това си ти!А това сестра ти ли е-Венера?
-Да, тя е!Диана, това е Венера, Венера, това е Диана!
Диана беше искарала масичка и столове на двора е тримата се настаниха на тях...Имаше и един допълнителен стол за чантана на гостите.
Къщаата на Йорданови. 1905
Те започнаха лафа докато майката на Диана им сипа тиквен сок, лимонада и им даде ядки.
Венера и Диана се опознаваха, а сестрата на Диана ги видя и също се запозна с Венера, но преди това поздрави Серпент:
-Здравей!Нали идвах у вас...Имаш много голям замък.Сигурно за да го обиколя ще ми трябват 999 години... Laughing
Серпент се засмя и отговори:
-Не чак толкова...по-голямата му площ е подземие...
-Е и...-каза сестричката на Диана и всицки започнаха лафа.
Не след дълго Диана каза на сестрата си:
-Ще ни оставиш ли ад си поговорим...
Сестра й се фучкаше но майка й и каза:
-Хайде остави ги да се видят...После ще идеш пак...
И лафат продължи...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщаата на Йорданови. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщаата на Йорданови.   Къщаата на Йорданови. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщаата на Йорданови.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: В Лондон... :: Вашите домове-
Идете на: