Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Височайшата маса

Go down 
+3
Кристофър Могър
Проф. Алис Калън
Проф.Катлийн Уинзор
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Проф.Катлийн Уинзор
Admin
Admin
Проф.Катлийн Уинзор


Име на героя : Катлийн Уинзор
Местожителство на героя : Годрикс Холоу
Години : 29
Репутация : 5
Титли : 1.Господарката на отварите

Брой мнения : 410

Височайшата маса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Височайшата маса   Височайшата маса - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 5:36 pm

Катлийн вдигна погледът си от кейка с шоколадова глазура и забеляза момичето,застанало пред голямата учителска маса.Лицето й не й беше познато и като за пръв път тя започна да изучава чертите й.
-Моля?-попита тя и се изправи повдигайки вещерската си шапка.
Върнете се в началото Go down
https://magichogwarts.bulgarianforum.net
Елизабет ВанХелзин
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Елизабет ВанХелзин


Име на героя : Елизабет ВанХелзин
Местожителство на героя : Лондон
Години : 30
Репутация : 0
Курс : Четвърти курс
Брой мнения : 229

Височайшата маса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Височайшата маса   Височайшата маса - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 5:44 pm

Поколебах сезасекунда...
-Ако...ако можеда поговорим после насаме ...аз съм Елизабет ВанХелзин...искам да ви попитам нещо,но ще е най-добре да сме сами...
Казах и се огледах,почти всички учители ни наблюдаваха скришом и това леко ме изнерви.Подадох и` една бележка на която пишеше:"Казаха ми че има вероятност да знаете нещо за миналото ми...ако е така ще ви чакам в в библиотеката в ръководството за отвари...".Тя взе бележката и аз се отдалечих от масата и се върнах на мястотоси.След като приключихме с десерта всички станахме и се запътихме към стайте,освен мен.Тръгнах право към библиотеката...
Върнете се в началото Go down
 
Височайшата маса
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: В Хогуортс... :: Голямата зала-
Идете на: